درباره ما

 گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه ‏اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏اندازی نمود.در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384 راه‏اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند. ادامه مطلب...

آخرین اخبار
۱۳۹۴/۱/۲۵ | گروه بندی :
در پنجمین دوره همایش جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت که 25 فروردین 94، با رشد 35 درصدی شرکت کنندگان برگزار شد؛ شرکت صنعتی زرماکارون و شرکت صنعتی آرد زر نشان دو ستارۀ اشتهار به کیفیت را دریافت کرد و زرماکارون برترین شرکت حوزه غذا شد.
۱۳۹۴/۱/۲۲ | گروه بندی :
معاون پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور بیش از ظهر امروز از گروه صنعتی و پژوهشی زر بازدید کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۲۰ | گروه بندی :
براساس نتایج دومین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان البرز ده نفر از اعضای ائتلاف توسعه پایدار البرز با رای فعالان اقتصادی بر کرسی های این اتاق نشستند.
۱۳۹۳/۱۲/۱۷ | گروه بندی :
دومین همایش استانی اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان استان البرز
۱۳۹۳/۱۲/۱۶ | گروه بندی :
در سایت جدید دانشگاه زر با حضور مدیران ارشد صنایع البرز
۱۳۹۳/۱۲/۱۶ | گروه بندی :
و ضیافت نهار در شرکت زرماکارون
۱۳۹۳/۱۲/۱۳ | گروه بندی :
محسن امینی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت زر ماکارون
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ | گروه بندی :
از دستاوردهای علمی و فن‏آوری گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر
۱۳۹۳/۱۱/۱۱ | گروه بندی :
دکتر قائمی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز صبح روز شنبه مورخه 11 / 11 / 93 ضمن بازدید از سایت کارخانجات گروه زر از دستاوردهای این گروه در زمینه اشتغال زایی برای جوانان در رده های مختلف تحصیلی و تخصصی تقدیر کرد.
نظرسنجي
نظر شما در مورد خواص ماکارونی با آرد سمولینا چیست ؟


رای  نتایج
گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر استخدام می‌کند
سامانه خرید آرد
سمولینا
سمولینا
سمولینا
خرید گندم

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!