درباره ما

 گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه ‏اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏اندازی نمود.در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384 راه‏اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند. ادامه مطلب...

آخرین اخبار
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ | گروه بندی :
شرکت صنعتی آرد زر که در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گواهینامه ملی دریافت کرده بود، در استان البرز نیز به عنوان پیشگام حمایت از مصرف کننده معرفی شد و گواهینامه مربوط را دریافت کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ | گروه بندی :
در پانزدهمین همایش روز‌ملی حمایت از حقوق مصرف کننده، که با حضور محمدرضا نعمت‌زاده وزیرصنعت، معدن و تجارت، مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت، محمدحسن ابوترابی‌فر نماینده مجلس شورای اسلامی و صاحبان صنایع برگزار شد، گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کننده به شرکت صنعتی آردزر اعطا شد.
۱۳۹۴/۱۲/۵ | گروه بندی :
در سیزدهمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی تقدیرنامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی به امیرامینی مدیر شرکت صنعتی آردزر اعطا شد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ | گروه بندی :
در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان البرز که با حضور معاون امور تعاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، نمایندگان البرز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، از امیرامینی مدیرعامل شرکت صنعتی سمولینای زر به عنوان کارآفرین برتر تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۴/۱۱/۷ | گروه بندی :
در دومین کنفرانس بین المللی هلدینگ ایران، هلدینگ توسعه صنعتی غذایی زر با کسب لوح و تندیس این دوره، عنوان هلدینگ پیشرو کشور را ازآن خود کرد.
۱۳۹۴/۸/۲۸ | گروه بندی :
شرکت صنعتی آرد زر وابسته به گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر، به دليل رعايت بالاترين ضوابط و اصول كيفي در فرآيند توليد، تنديس واحد نمونه ملي استاندارد البرز را دريافت کرد.
۱۳۹۴/۸/۱۴ | گروه بندی :
کارخانجات آرد زر و سمولینای زر با حداکثر امتیاز رتبه بندی آردهای تولیدی کارخانجات استانهای البرز و تهران، رتبه نخست را کسب کردند.
۱۳۹۴/۲/۲۳ | گروه بندی :
هیأت تجاری آلمانی که به منظور آشنایی با واحدهای صنعتی استان و سرمایه گذاری مشترک در بخش صنعت غذا راهی استان البرز شده است، از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر بازدید به عمل آورد.
۱۳۹۴/۲/۱۹ | گروه بندی :
دانشجویان و اساتید گروه های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صفادشت، از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر بازدید به عمل آوردند.
نظرسنجي
نظر شما در مورد خواص ماکارونی با آرد سمولینا چیست ؟


رای  نتایج
گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر استخدام می‌کند
سامانه خرید آرد
سمولینا
سمولینا
سمولینا
خرید گندم

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!