آرشیو اخبار اسفند 1390
	زرماكارون تنها دارنده تنديس طلائي رعايت حقوق مصرف كننده زرماكارون تنها دارنده تنديس طلائي رعايت حقوق مصرف كننده
زرماكارون تنها دارنده تنديس طلائي رعايت حقوق مصرف كننده
[ شرح خبر ]

اعطای گواهینامه اشتهار یک ستاره به مدیریت کیفیت آردزر اعطای گواهینامه اشتهار یک ستاره به مدیریت کیفیت آردزر
شرکت آردزر وابسته به گروه صنعتی و پژوهشی زر موفق به دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت یک ستاره شد.
[ شرح خبر ]

	بار دیگر کیفیت زرماکارون با آرد سمولینا مورد تقدیر قرار گرفت. بار دیگر کیفیت زرماکارون با آرد سمولینا مورد تقدیر قرار گرفت.
اعطای گواهینامه اشتهار یک ستاره به مدیریت کیفیت زرماکارون کمتر از یک هفته از دریافت تنها تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‏کننده، شرکت زرماکارون با موفقیت در نظام ارزیابی مدل ملی کیفیت غذا و دارو و بهداشت ایران، موفق به دریافت گواهینامه اشتهار یک ستاره گردید.
[ شرح خبر ]

	تنها تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کننده در صنعت غذای ایران به زرماکارون اعطا شد. تنها تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کننده در صنعت غذای ایران به زرماکارون اعطا شد.
همزمان با روز ملی حمایت از حقوق مصرف کننده و برگزاری یازدهمین همایش آن، زرماکارون موفق به دریافت تندیس طلایی این همایش گردید. سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بررسی کارشناسانه اقدامات و برنامه های اجرایی و پژوهشی شرکت زرماکارون، این واحد صنعتی و تولیدی را به واسطه تلاش شبانه روزی جهت تأمین حقوق مصرف کننده مستحق دریافت تندیس طلایی داشت. این در حالی است که فقط شرکت زرماکارون در صنعت غذای ایران مفتخر به دریافت تندیس مذکور شده است.
[ شرح خبر ]

1
جستجو
آخرین اخبار
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته تبریز 15 الی 18 تیرماه 1400 حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020 پیام تسلیت مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی پژوهشی زر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، سردار دلها شهادتت مبارک قضا در سنجه حمایت از تولید ملی درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸ بیست و سومین همایش روز ملی صادرات برگزار شد حضور مقتدرانه زر در گلفود امارات حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!