افتتاح اولین شعبه بانک توسعه صادرات در استان البرز
۱۳۹۱ بيست و يکم بهمن
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

مراسم افتتاحیه اولین شعبه بانک توسعه صادرات در استان البرز با حضور مسوولان و فعالان اقتصادی کشور در محل اتاق البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، "بهمن وکیلی" مدیرعامل بانک توسعه صادرات در این مراسم یادآور شد: «هدف این بانک کمک به صادرات کشور است. همچنین یکی دیگر از اهداف بانک، پشتیبانی مالی برای توسعه اقتصادی کشور است».

وی علت ازدیاد شعبه های بانک را راه ارتباط با مشتری ها از طریق شعبه عنوان کرد که به علت عدم گستردگی و فراگیری اینترنت در کشور، بیشترین ارتباط بانک ها با مشتری ها از طریق شعب بانک ها صورت می گیرد.

وی با اشاره به افزایش 5 تا 6 برابری رشد صادرات غیرنفتی کشور در طول 5 سال اخیر تصریح کرد: افزایش صادرات غیرنفتی، منابع خاص خود را می طلبد و بانک توسعه صادرات برای افزایش ارایه خدمات خود به مشتریان نیاز به افزایش منابع دارد.

"مرتضی سلطانی" رئیس هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز طی سخنرانی خود در این مراسم ، بانک توسعه صادرات را ارایه کننده خدمات ویژه و قابل توجهی به فعالان اقتصادی حوزه صادرات و واردات عنوان کرد.

سلطانی بر اهمیت نقش بانک ها بر حمایت از تولیدکنندگان و ارایه خدمات و تسهیلات برای کمک به رشد اقتصاد کشور تاکید کرد.

وی همچنین اضافه کرد: «افتتاح این بانک برای استان البرز  یک افتخار ملی است. و  بانک توسعه صادرات بانک، با صداقت، تخصصی و در خدمت واحدهای تولیدی و صادر کننده است».

 وی تصریح کرد: «فردی که با ادبیات صادرات به خوبی آشنایی داشته باشد، با بانک توسعه صادرات ارتباط خوبی خواهد داشت».

"حسین طوسی" رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز نیز  در خصوص صنعت بانک داری و ارتباط آن با فعالان اقتصادی خاطرنشان کرد: بانک، به عنوان یک صنعت تولید کننده است که تولید آن پول و هنر آن، گردش صحیح پول در جریان اقتصاد کشور است.

وی با تاکید بر نقش مهم بانک در رشد اقتصادی و سیاست های پولی و مالی کشور تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا، بانک و بانکداری جدا از تولید و صادرات آن کشور نیست.

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید

جستجو
اطلاعات مطلب
گروه
بازدید 2533
آخرین اخبار
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته تبریز 15 الی 18 تیرماه 1400 حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020 پیام تسلیت مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی پژوهشی زر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، سردار دلها شهادتت مبارک قضا در سنجه حمایت از تولید ملی درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸ بیست و سومین همایش روز ملی صادرات برگزار شد حضور مقتدرانه زر در گلفود امارات حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!