سرهنگ جبارپور فرمانده انتظامی ساوجبلاغ: تلاش، جدیت و اهتمام گروه صنعتی زر قابل ت ...
۱۳۹۳ يازدهم آذر
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

سرهنگ احمد جبارپور در بازدیدی از کارخانجات گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر، خطوط تولید شرکت زرماکارون و شرکت صنعتی آرد زر وابسته به گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر، با محسن امینی مدیرعامل شرکت صنعتی زرماکارون دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ضمن بازدید از خطوط تولید، در دیدار خود با محسن امینی، از افتخارات، جدیت و تلاش این گروه در توسعه صنعت استان تقدیر کرد.     

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اقدامات مناسب صورت گرفته در این گروه در راستای اشتغال زایی، آمادگی فرماندهی انتظامی شهرستان را برای همکاری های بیشتر در جهت پیشبرد پروژه های این گروه تولیدی اعلام کرد.

 وی ضمن اشاره به رشد جمعیت در این شهرستان، خواستار تقویت زیرساختهای متناسب با رشد جمعیت دراین منطقه شده. همچنین ایشان در پی بازدید از پروژه زرنام این طرح عظیم ملی را گامی مناسب در تحقق این امر و رفع معضل بیکاری در استان دانست.

لوح سپاس نیروی انتظامی ساوجبلاغ

در حاشیه این دیدار به پاس اقدامات مسولانه گروه صنعتی زر در رویدادهای اجتماعی و فرهنگی شهرستان لوح تقدیری از طرف سرهنگ احمد جبارپور به مدیرعامل کارخانجات صنعتی زر ماکارون اهدا شد.

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید

جستجو
اطلاعات مطلب
گروه
بازدید 2721
آخرین اخبار
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020 پیام تسلیت مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی پژوهشی زر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، سردار دلها شهادتت مبارک قضا در سنجه حمایت از تولید ملی درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸ بیست و سومین همایش روز ملی صادرات برگزار شد حضور مقتدرانه زر در گلفود امارات حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!