بازدید هیأت تجاری کشور آلمان از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر
۱۳۹۴ بيست و سوم ارديبهشت
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

بازدید هیئت تجاری آلمانی

هیأت تجاری آلمانی که به منظور آشنایی با واحدهای صنعتی استان و سرمایه گذاری مشترک در بخش صنعت غذا راهی استان البرز شده است، از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر بازدید به عمل آورد.

این بازدید از خط تولید آرد زر و زرماکارون شروع شد و در پایان هیأت آلمانی به همراهی استاندار و معاون وزیر اقتصاد با حضور در محل احداث کارخانجات فراوری غلات زرنام با ظرفیتهای گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر آشنا شدند.

در این بازدید، هیأت آلمانی که به نمایندگی از شرکت Barentz در البرز حضور پیدا کرده ، ضمن ابراز خرسندی از اینکه با گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر آشنا شده اند، ابراز علاقمندی کردند تا در مگا پروژۀ پالایش و فرآوری عمیق غلات مشارکت داشته باشند.

رئیس هیأت مدیره گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر نیز در این بازدید ضمن تأکید بر دانش و توانایی جوانان ایرانی گفت: با دانش فرزندان سرزمینمان توانستیم با 20 درصد قیمت تمام شده شرکتهای خارجی محصول تولید کنیم.

مرتضی سلطانی تأکید کرد: در جلب مشارکت خارجی در گام نخست به دنبال جذب دانش فنی هستیم و اگر شرکتی با داشته های فنی خواستار مشارکت باشد قطعاً مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بازدید هیئت تجاری آلمانی بازدید هیئت تجاری آلمانی

 

گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر واحدی سرزنده و شاداب

استاندار البرز هم در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: من بسیار خوشحال هستم که امروز از مجموعه ای سرزنده و شاداب و بسیار پرتلاش و سرآمد بازدید داشتم.

وی افزود: مدیران این مجموعه توانسته اند شرایط خوبی را برای جلب و جذب سرمایه گذاران خارجی فراهم کنند؛ امروز هم که یکی از شرکتهای مطرح  اروپایی در حوزه صنایع غذایی در این بازدید حضور داشتند از نظر من  می تواند سرآغازی در جهت اقتصاد مقاومتی و توسعه استعدادها و امکانات داخلی کشور باشد.

سید حمید طهایی ضمن تأکید بر همراهی دولت با سرمایه گذاران بخش خصوصی تشریح کرد: ما خود را یاری دهنده کارآفرینان می دانیم، و در حد اختیارات به آنها یاری خواهیم رساند.

گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر در صنایع غذایی پیشرو است

معاون وزیر اقتصاد، دیگر همراه هیأت آلمانی هم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گروه زر به عنوان  یک گروه حرفه ای پیشرو در صنایع غذایی کارهای بزرگی را در این حوزه انجام داده است،  مهندس سلطانی  نگاه بلندی دارند، امیدوارم بتوانند با راه اندازی مجموعه جدیدی از این گروه  در  توسعه اشتغال استان و فراتر از آن صادرات کشور نقش تأثیرگذاری داشته باشند.

میرسعید نیکزاد ادامه داد: زمانی که کلنگ زرنام برزمین خورد از مجموعه بازدید داشتم، و  خوشحالم که امروز در بازدید دوباره پیشرفت چشمگیری از پروژه را شاهد هستم.

بازدید هیئت تجاری آلمانی

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید

جستجو
اطلاعات مطلب
گروه
بازدید 3262
آخرین اخبار
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته تبریز 15 الی 18 تیرماه 1400 حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020 پیام تسلیت مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی پژوهشی زر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، سردار دلها شهادتت مبارک قضا در سنجه حمایت از تولید ملی درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸ بیست و سومین همایش روز ملی صادرات برگزار شد حضور مقتدرانه زر در گلفود امارات حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!