در بازدید رئیس شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک کشور مطرح شد؛ گروه صنعتی و پژو ...
۱۳۹۶ چهارم دي
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

مهندس محمود یوسفی رئیس شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک کشور در بازدید از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی و پژوهشی زر از نزدیک با ظرفیتهای دانش بنیان این گروه و ظرفیت های آن در ذخیره سازی و فرآوری غلات آشنا شد. مهندس یوسفی در حاشیه این بازدید که جمعی از مدیران غله و بازرگانی دولتی کشور ایشان را همراهی می کردند ضمن اشاره به موفقیت های گروه صنعتی زر در حوزه هایی که در آن ورود داشته بیان داشت: امروز خوشحالیم که سرمایه گذاری در این حجم انجام شده و شاهد یک صنعت به روز در سطح جهان هستیم. وی همچنین با تاکید بر تکیه این مجموعه به دانش پر اهمیت تیم جوان آن گفت: گروه صنعتی و پژوهشی زر ترکیبی از صنعت و دانش را بوجود آورده است و در این راه به موفقیت هم رسیده است و امیدواریم که روز به روز شاهد توسعه این صنعت و طی نمودن پله های ترقی در این واحد باشیم. رئیس شرکت غله همچنین در بازدید از سامانه اختصاصی حمل و نقل ریلی پالایشگاه غلات زر بیان داشت: در بحث ذخیره سازی کارهای خیلی خوبی انجام شده و مهم ترین آن ارتباط با ریل است. در انتقال ریلی هزینه ها کاهش پیدا می کند و این بسیار قابل توجه است. از طرفی توسعه این موضوع هم در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است. و همانطور که در ما بقی قسمت ها موفق بودند در این حوزه هم به امید خدا و به پشتوانه نیروهای متخصص و جوانشان موفق خواهند بود.

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید

جستجو
اطلاعات مطلب
گروه
بازدید 1320
آخرین اخبار
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020 پیام تسلیت مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی پژوهشی زر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، سردار دلها شهادتت مبارک قضا در سنجه حمایت از تولید ملی درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸ بیست و سومین همایش روز ملی صادرات برگزار شد حضور مقتدرانه زر در گلفود امارات حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!